Освітня діяльність за напрямками

Існує безліч форм і методів роботи з дітьми. Основною формою позашкільної еколого-натуралстичної освіти було, є і залишається – заняття. На заняттях учні отримують ґрунтовні знання з предмета, яким вони цікавляться, набувають практичних умінь і навичок роботи з лабораторним і польовим обладнанням. Досліди, що виконуються гуртківцями, мають чітко виражену навчально–виховну, виробничу і наукову спрямованість. Передбачається і самостійна робота учнів з літературними джерелами, екскурсії в природу, в музеї, на виставки, виготовлення наочних посібників, написання і захист рефератів, дослідницьких робіт, участь у науково–практичних конференціях, тематичних заходах, демонстрація власноруч виготовлених виробів на виставках, робота на екологічній стежині.

На сьогодні гурткова робота в нашому закладі сконцентрована на таких ключових напрямках:

• Лікарські рослини;
  • Квітництво відкритого і закритого ґрунту;
  • Світ домашніх улюбленців;
  • Овочівництво;