Інформація батькам

Шановні батьки!

Вітаємо Вас на нашому сайті!

Якщо  Ви зараз ви читаєте ці рядки, то, значить, Вам не байдуже, чим може займатися Ваша дитина у вільний від навчання у школі час.

Дякуємо за це!

Ваша дитина захоплюється усім живим навколо?   Їй шкода безгосодарних котів і собак?  Краса квітів, метеликів(іт.д.) її вражає?

Приводьте її до нас!

Ми забезпечимо Вашій дитині кілька годин в тиждень комфортного інформативного спілкування з природою за посередництвом вчителя. Надамо багато цікавої інформації про(на вибір): домашніх тварин, квіти вуличні і кімнатні, овочеві культури.... (Більше інформації про гуртки нижче на сторінці "Напрямки роботи").

Заняття у гуртках безкоштовні і відбуваються двічі на тиждень.  Дітей у групі - 15. Навчальний рік триває з 15 вересня по 31 травня.  Заняття проводять досвідчені педагоги, котрі створюють для вихованців максимально комфортні умови для здобуття нових знань та умінь. Цьому сприяє сучасна матеріально-технічна база.

Завітайте до нас і самі у всьому переконаєтесь.